ceník

rodiny & páry standard

Měli byste rádi připomínku Vaší radosti, lásky, onoho období, které právě prožíváte? Čekáte mimčo, nebo jste už velká rodina? Jste zamilovaný pár? Můžeme fotit venku, u Vás doma, na Vašem oblíbením místě, kdekoliv se budete cítit dobře a uvolněně.


10 fotografií | 2000 Kč

rodiny & páry plus

Pojďme se spolupodílet na něčem výjimečném. Beze spěchu odvyprávět Váš příběh se všemi milovanými odbočkami. Budeme mít na to tolik času, kolik si jen budete přát. Pojďme spolu zachytit jedinečné okamžiky, které Vám budou připomínat ono kouzelné období.


40 fotografií a více| 3 500 Kč

portréty

Portréty patří k mým nejoblíbenějším. K jejich vzniku je zapotřebí dialogu, to na nich mám ráda. Mým cílem není zachytit jen Váš zevnějšek, nýbrž i auru toho, kým jste. Pojďme se sejít, popovídat si a spolupodílet se na fotografiích, kde budete sami sebou.


10 - 15 fotografií | 2500 Kč

něžnosti/ akty

Fascinuje mě lidské tělo. Jeho různorodost, linie, způsoby, jakými ho zabydlujeme. To je to, co toužím zachytit. Onu bohatost drobností, které nás dělají neopakovatelnými tak, aby to bylo něžné. Aby bylo pořád dost prostoru pro fantazii a touhu objevovat.


15 fotografií a více | 3000 Kč