slova od klientů:

“S Beát jsem fotily těhotenské fotky - jednou v přírodě se mnou a podruhé u nás doma s manželem. A obě focení byla skvělá! Beát má cit pro okamžik, atmosféru, je velmi milá a přizpůsobivá. Cítíte se s ní moc dobře, což je pro mě základ krásných fotek, ke kterým se chcete vracet. Moc doporučuju Beát na jakékoli focení!”

“Focení s Beátou probíhá v naprosto uvolněné atmosféře, je to spíš takové pohodové odpoledne spojené s procházkou a povídáním. Jako fotografka nechává věci plynout a zachycuje autentické momenty, takže člověk rychle zapomene na veškerou nervozitu. Skvěle zvládá děti i zvířata, takže naše rodina se za ní s chutí vrací opakovaně.”

“Focení pro mě bylo výjimečně krásným zážitkem. Díky Bejí, která dokáže navodit uvolněnou a příjemnou atmosféru ze mě po několika minutách opadl veškerý stud a focení jsem si začala doslova užívat. Výsledkem příjemně strávného dne v přírodě byly neobyčejně krásné fotky zachycující přirozenost a jemnost. Jsem nadmíru spokojená a mohu tuto šikovnou bytost, usmívající se za fotoaparátem, jen doporučit.”

“Fotografka s duší i s humorem, která má pochopení pro moji stydlivost a náladovost mých (i Vašich) dětí. Děkujeme, Bejí.”

“Focení s Bejí je radost. Mám ráda, jakým způsobem s člověkem pracuje, jak mu pomáhá se uvolnit a z výsledků se opakovaně těším.”

“Úžasná fotografka s profesionálním přístupem :)!”

“Focení s Bejí jsem si moc užil. Člověka, kterého dostane pod foťák si dokáže perfektně naladit a uvolnit! Výborná zkušenost a fotky k nezaplacení! Určitě doporučuji všem!”


Rádi byste se setkali? Napište mi, budu se moc těšit.